Ziyaretçi sayacı
Şu anda
: 1
Son 24 Saatte
: 50
Bugüne Kadar
: 104969
2016 Yılı Getirileri
SAYI   : 2017/07                                                                                  30 Ocak 2017
KONU : 2016 Yılı Getirileri
 
Değerli üyelerimiz;
 
Vakfımız geçmiş yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da faaliyetlerini üyelerinin yararını gözetecek şekilde gerçekleştirmiştir. Vakıf nakit varlığını riskli yatırım araçlarından uzak tutmaya özen göstermiş ve varlıklarını 2016 yılı sonuna kadar banka mevduat hesaplarında değerlendirmiştir.
 
Yapılan araştırmalarımızda 2016 yılında bankaların ortalama net mevduat faizleri üzerinde % 12,14 oranında gelir sağlanarak fon üyelerimize ortalama bu düzeyde nema dağıtılmıştır.
 
2016 yılı içerisinde Vakfımıza bağlı Divak Turizm, Taşımacılık, Otomotiv, Eğitim, Gıda, Ä°htiyaç Maddeleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi (TURAŞ) faaliyetine devam etmiştir.
 
Yönetim Kurulumuz 2017 yılında da piyasaları yakından takip etmeye devam edecek ve üyelerimizin birikimlerinin en iyi şekilde değerlendirilmesine gayret gösterecektir.
 
Üyelerimize otomasyon marifetiyle dağıtılmış olan 2016 yılı nema gelirini arzu eden üyelerimiz, Vakıf web sitemizden (www.divak.org.tr) şifrelerini girmek suretiyle hesaplarında birikimleriyle birlikte görebileceklerdir.
 
Üyelerimize saygılarımızla duyurulur.                         

                                                                                          
Vakıf Yönetim Kurulu
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Hava durumu tahmini
Ankara
Şuradaki: Ankara hava durumuMeteovista.com.tr Her zaman sizin havanız
 
Dışişleri Bakanlığı Mensupları Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Vakfı